مدارک تخصصی سالیدورکز (SolidWorks Certificate)

آزمونهای تخصصی و مدارک سالیدورکز (SolidWorks Certificate)

در بازار کار رقابتی داشتن مدارک معتبر در زمینه نرم افزاری که تخصص آنرا دارید می تواند شما در مصاحبه شغلی فراتر از دیگران قرار دهد. مدارک تخصصی سالیدورکز که بصورت مستقیم توسط شرکت داسو سیستمز صادر می شود از جمله مدارک معتبر بوده و در این مطلب به بررسی آن می پردازیم.


برای دریافت مدارک تخصصی سالیدورکز باید در آزمونهای سالیدورکز که بصورت آنلاین برگزار شده و در سه سطح اصلی زیر قابل کسب هستند، شرکت کنید.

  • CSWA (کاربر سالیدورکز)
  • CSWP (حرفه ای سالیدورکز)
  • CSWE (متخصص سالیدورکز)

مدارک تخصصی سالیدورکز

علاوه بر این سه مدرک اصلی در سطح حرفه ای سطوح دیگری تعریف شده اند که در شکل زیر مشاهده می کنید.

همانطور که گفته شد آزمونهای سالیدورک بصورت آنلاین بوده و پس از نصب برنامه TesterPro (از این لینک می توانید دانلود کنید) و پرداخت مبلغ آزمونی که مد نظر شما است برگزار می شود.

پس از اتمام آزمون و در صورت کسب حد نصاب نمرات مدرک الکترونیکی مانند شکل زیر برای شما صادر می گردد.

مزیت مدارک سالیدورک این است که اسم شما در پایگاه داده سالیدورکز که در این صفحه مشاهده می کنید ذخیره شده و توسط همگان قابل مشاهده است.

در  آینده در ارتباط با هر یک از آزمونها و سوالات تمرینی آن صحبت خواهیم کرد.

منابع

https://www.solidworks.com/sw/support/mcad-certification-programs.htm

https://3dexperience.virtualtester.com

 

بازگشت به خانه

 

3 دیدگاه دربارهٔ «مدارک تخصصی سالیدورکز (SolidWorks Certificate)»

  1. سلام اسم کشور ایران جزوه حتی اسامی کشورهایی که میشه توش مدرک بگیری از سالیدورک در همین سایت رسمی که عرض کردید نیست.قیمتشم بالاست تو همسن ایرانمون مدرک با 10000 از فنی حرفه ای میدن که مدرکش از مدارکی که دانشگاه میده بالاتره.

  2. سلام اسم کشور ایران جزوه حتی اسامی کشورهایی که میشه توش مدرک بگیری از سالیدورک در همین سایت رسمی که عرض کردید نیست.قیمتشم بالاست تو همسن ایرانمون مدرک با 10000 از فنی حرفه ای میدن که مدرکش از مدارکی که دانشگاه میده بالاتره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.