رندرینگ توسط SolidWorks Visualize

با معرفی موتور رندرینگ SolidWorks Visualize توسط سالیدورکز در نسخه 2016 بسیاری بر این باور بودند که این برنامه جایگزین Photoview360 خواهد شد ولی DS نشان داد که مایل است این برنامه را بصورت یک مجموعه جدا از سالیدورک بفروش رساند.


SolidWorks Visualize که قبلا بنام Bunkspeed شناخته می شد بعنوان یک محصول مجزا بفروش می رسد و بعنوان یک برنامه بدون نیاز به نصب سالیدورکس قابل نصب است.

همانطور که گفته شد این مجموعه جایگزین Photoview360 نبوده بلکه بعنوان مکمل آن بشمار می رود. Photpview360 برای زمان طراحی مناسب می باشد زیرا هر تغییری در طرح سریعا در رندرینگ منعکس میشود در حالیکه در SolidWorks Visualize نیاز به ذخیره سازی فایل و باز کردن مجدد آن می باشد.

ولی در جهت دیگر SolidWorks Visualize نرم افزاری ایده آل برای افرادی در گروه طراحی می باشد که دسترسی به نرم افزار سالیدورکس نداشته و یا اطلاعات تکنیکال زیادی ندارند. از آنجاییکه محیط این نرم افزار بسیار ساده و در عین حال قدرتمند است گروههای مختلف مانند گروه بازاریابی می توانند توسط آن رندرینگ بسیار شبیه به قطعه واقعی را ایجاد کرده و از آن استفاده کنند.

یکی از مزایای SolidWorks Visualize این است که علاوه بر فرمت سالیدورکس قادر به باز کردن اکثر فایلهای 3D از سایر نرم افزار ها مانند Rhino، Inventor ، SketchUp و غیره می باشد.

بازگشت به خانه

 

 

3 دیدگاه دربارهٔ «رندرینگ توسط SolidWorks Visualize»

    1. با سلام

      همانطور که گفته شد Visualize یک نرم افزار جدا می باشد که باید آن را تهیه و نصب کنید. برای تهیه آن اسم نرم افزار را جستجو کنید.

      با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *